Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Heategevus toimub üle kogu Eesti

Postimees (vene)

Pidude eel soovivad paljud teha midagi head, kuid see jääb tegemata, kuna ei teata, kuidas ja kus saab seda teha.

Tehti nimekiri, kust igaüks kindlasti leiab oma heateo variandi. Mõned nendest variantidest: detsembri algusest jaanuari lõpuni toimub SEB Heategevusfond, mille käigus aidatakse lastekodulapsi; Eesti Toidupank võtab vastu toiduks sobiliku toidu ning tema arvele saab teha ka annetusi- üle Eesti kolmeteistkümnes Rimi poes korjasid vabatahtlikud toitu vaeste perede jaoks; Apollo poest ostes kaardid osate SOS Lasteküla korraldatud heategevuskampaanias; "Jõulutunnel" ETV-s saab teha annetusi pimedatele ja nendele, kes halvasti näevad. Televisioonivaatajatest annetajate telefonikõned on tasuta ning seda lubavad teenuseosutajad Elion, ЕМТ, Elisa, Starman ja Tele2. Swedbanki kodulehel on info, kuidas saab annetada 32-le erinevale organisatsioonile.

/---/

Allikas: Postimees (vene)

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv