Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Headus nimekirja järgi

MK Estonija

Pidude eel soovivad paljud teha midagi head, kuid see jääb tegemata, kuna ei teata, kuidas ja kus saab seda teha. Tehti nimekiri, kust igaüks kindlasti leiab oma heateo variandi.

Mõned nendest variantidest: detsembri algusest jaanuari lõpuni toimub SEB Heategevusfond "Korralik talveriietus 500-le lapsele ja lastekodule"; kõikides Selveri poodides toimub 25.novembrist kuni 4.jaanuarini heatevevuskampaania Eesti lastehaiglate toetuseks; The Body Shopist ostes punase lindi väärtusega kõigest 1,50 eur aitate HIV nakkusega Baltimaade inimesi; Eesti Toidupank võtab vastu toiduks sobiliku toidu, mida saab säilitada toatemperatuuril; 17.detsembril toimud "Estonia" kontserdisaalis ball, kus tehakse heategevuslik fotosesioon; AS Spordiennustus korraldab heategevusliku kampaania, kus müüb palle, mida saab osta ka näiteks paljudes kaubanduskeskustes; Alollo poest ostes kaardid osate SOS Lasteküla korraldatud heategevuskampaanias/---/.

/---/

Allikas: MK Estonija

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv