Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Heade tegude jaoks on mitu põhjust ja vahendit

Postimees (vene)

Enne jõule on Eesti elanikud eriliselt meelestatud tegeleda heategevusega ja kampaaniaid, mille raames saab aidata, on mitmeid. SEB heategevusfondi "vastutav päkapikk" Triin Lumi ütles, et juba neljandat aastat järjestnende fond tänu inimeste abile täidab laste soove, kes on jäänud ilma vanemate hoolest. Projekti raames edukalt toimib annetuste kogumine, mille eest ostetakse justnimelt need kingid, mida lapsed sooviksid tähtpäevaks saada.

Selveri kontoritöötajad hakkavad vabatahtlikult tegelema kingituste pakkimisega, logistika eest vastutab SEB Heategevusfond.

Heategevuskeskkond, mis töötab Swedbanki baasil pakub annetada reaalset raha, preemiapunkte või lihtsalt hääletada facebooki lehel ühe organisatsiooni eest 25-st.

15-16 detsembril Rimi kauplustes ootavad ostjaid Toidupanga vabatahtlikud ostukorvidega.

Allikas: Postimees (vene)

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv