Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Heade tegude jaoks on mitu põhjust ja vahendit

Postimees (vene)

Enne jõule on Eesti elanikud eriliselt meelestatud tegeleda heategevusega ja kampaaniaid, mille raames saab aidata, on mitmeid. SEB heategevusfondi "vastutav päkapikk" Triin Lumi ütles, et juba neljandat aastat järjestnende fond tänu inimeste abile täidab laste soove, kes on jäänud ilma vanemate hoolest. Projekti raames edukalt toimib annetuste kogumine, mille eest ostetakse justnimelt need kingid, mida lapsed sooviksid tähtpäevaks saada.

Selveri kontoritöötajad hakkavad vabatahtlikult tegelema kingituste pakkimisega, logistika eest vastutab SEB Heategevusfond.

Heategevuskeskkond, mis töötab Swedbanki baasil pakub annetada reaalset raha, preemiapunkte või lihtsalt hääletada facebooki lehel ühe organisatsiooni eest 25-st.

15-16 detsembril Rimi kauplustes ootavad ostjaid Toidupanga vabatahtlikud ostukorvidega.

Allikas: Postimees (vene)

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv