Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Fond aitas täita jõulusoovid

valgamaalane.ee

Iga lapse soov oli isiklik ja kõikide laste kingitused komplekteeriti individuaalselt.

Jõulusoovide puu projekti käigus kogus SEB heategevusfond kuuendat aastat järjest kokku laste jõulusoovid ning riputas need veebilehel www.heategevusfond.ee/joulupuu paiknevale jõulupuule. Jõulupuult sai valida lapse jõulusoovi ja annetada selle soovi täitmiseks kingiraha.
Tehtud annetuste eest soetas heategevusfond jõulusoovide nimekirjas olevad kingitused. Iga lapse soov oli isiklik ja kõikide laste kingitused komplekteeriti individuaalselt. Kaubamaja vabatahtlikud päkapikud pakkisid need ära ja heategevusfond saatis kingikotid jõulupühadeks laste turva- ja asenduskodudesse.

SEB heategevusfond tänab kõiki inimesi ja meediakanaleid, kes olid abiks asendushooldusel viibivatele laste jõuluunistuste teostumisel ja info levitamisel, nii kingituste soetamisel kui jõuluvanade kontaktide leidmisel. Teie abiga sai täidetud kõigis Eesti turva- või asenduskodus elavate laste jõulusoovid! 

Allikas: valgamaalane.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv