Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Eesti riigijuhtide esemed heategevuslikul oksjonil, millega koguti 43 428 eurot

Neljas

15. aprillil toimus Vilniuses rahvusvahelise uimastivastase ennetustööga tegeleva sihtasutuse Mentor Foundation heategevusüritus, mida austas oma kohalolekuga Mentori president Rootsi kuninganna Silvia.

Rootsi kuninganna ja programmi teised võtmeisikud ning külalised külastasid Vilniuse Pilaitė linnaosas asuvat Mentor-programmiga ühinenud keskkooli ning osalesid Riiklikus Ooperi- ja Balletiteatris heategevuslikul kontserdil „Future Unplugged“, millele järgnes pidulik õhtusöök ja heategevuslik oksjon. Oksjoni esemete seas pandi teiste seas enampakkumisele ka Eesti Vabariigi Presidendi Toomas Hendrik Ilvese ja Riigikogu spiikri Ene Ergma allkirjaga kirjutusvahendid. Kokku koguti oksjoni käigus 43 428 eurot, mida kasutatakse Mentor-programmi läbiviimiseks Eestis, Lätis ja Leedus.

Üritusest võtsid osa kolme Balti riigi võtmetegelased eelnimetatud ennetustöö valdkonnas. Pidulikul sündmusel osalesid Eesti delegatsiooni liikmetena Lastekaitse Liidu juhataja Alar Tamm, Sotsiaalministeeriumi nõunik Elmet Puhm, mittetulundusühingu tegevjuht ja Mentor programmi koordinaator Eestis Triin Lumi ning MTÜ SEB Heategevusfond ja AS-i SEB Pank juhatuse liige Eerika Vaikmäe-Koit.

Külaliste seas olid Põhja-Euroopa suurima börsioperaatori OMX asutaja dr Olof Stenhammar, SAS Grupi endine tegevdirektor ja president Jan Carlzon, Tetra Laval Grupi asepresident Jorgen Haglind, Glodman Sachsi endine partner ja Rootsi ühe suurima erapanga tegevdirektor Carl Palmstierna, tuntud oksjonipidaja Hans Dyhlen ja mitmed teised.

Allikas: Neljas

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv