Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Eesti naistekoondise korvpallurid proovivad veepalli

DELFI Sport

Juba neljandat aastat järjest kutsub Tallink Spa & Conference Hotel sünnipäeva puhul külla hoolekandeasutuste lapsi.

MTÜ SEB Heategevusfondi ja Tallink Spa & Conference Hoteli koostöös korraldatavast veepeost võtavad osa üheksa laste varjupaiga lapsed üle Eesti - Pärnust, Tartust, Narvast, Sillamäelt, Kiiklast ning Tallinnast ja Harjumaalt. Kokku ligi 150 külalist. Lapsi ootab hotellis lõunasöök, spaa-külastus ning meelelahutusprogramm.

Veetrallist võtavad vabatahtlikena osa ka naiskorvpallurid Nike Woman, Eclexi ja Audentes SK/Noortekoondise võistkondadest sealhulgas Eesti naiste rahvuskoondise liikmed.

„Professionaalsed korvpallurid võistlevad koos lastega madratsirallil ja veepallis ning kindlasti on nende osalus üritusel innustuseks, et süstida spordipisik ja sellest tulevat positiivset energiat lastesse, kellel muidu selleks võimalust pole,“ rääkis SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi. 

Vaata galeriid siit.

Allikas: DELFI Sport

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv