Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Delfi ja SEB aitavad lastekodulaste unistustel täituda

Delfi

Delfi ja SEB teavad, kui oluline on hoida inimesi, eriti lapsi meie ümber. Jõulud on tulemas ja keegi ei taha sel ajal end üksinda ja unustatuna tunda. Sel aastal hoolitsevad Delfi ja SEB-i töötajad selle eest, et kõiki Tartumaa lastekodude lapsi ootaks kuuse all täpselt see kingitus, millest lapsed unistanud on!

Aga kuidas Delfi ja SEB töökad päkapikud teadsid, mida lapsed tahavad?

Siin aitas meid ühine heategevusprojekt  “Jõulupuu“  — puu, kuhu kõikide Eesti turva- ja lastekodude lapsed said märkida enda jõulusoovi. Kuid peale Tartumaa on jõuluootel lapsi veel neljateistkümnes maakonnas — siin saad appi tulla Sina!


Selleks mine Jõulupuu lehele, kus saad ise valida, mis maakonnas või lastekodus olevale lapsele soovid kingitust teha. Kingipakid jõuavad lasteni jõululaupäevaks. Nagu kõik kodused lapsed, saavad ka need lapsed sel aastal jõuluvanalt oma nimega kingituse.

Allikas: Delfi

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv