Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Annetustega koguti uppumiste vähendamiseks üle 45 000 euro

uudised.err.ee

Sel suvel koguti kahe kuuga uppumissurmade vähendamiseks vajalike koolituste korraldamiseks 45 745 eurot, annetusi tegi 7162 inimest.
Koolitused korraldatakse varjupaikades viibivatele lastele ja asutuste personalile, et nad oskaksid ohte vältida ja vajadusel abivajajaid aidata.

Täna keskpäeval tehakse Tallinna loomaaias Rebasemäe piknikuplatsil veeohutusprojektist kokkuvõtteid ning tutvustatakse enam kui 300 lapsele asendus- ja turvakodust veeohutuse alaseid põhitõdesid, päästevahendeid ja esmaabi võtteid uppunu abistamiseks, kohal on ka vetelpäästekoerad.

Viieteistkümnendat korda toimuva heategevuslik kampaania "Kingi asendus- ja turvakodu lastele ohutu ja rõõmus suvi!" eestvedaja on SEB Heategevusfond.

Allikas: uudised.err.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv