Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Aita lapsed ratastele!

Kas mäletad seda tunnet, kui sõitsid rattaga päris esimest korda ilma abirataste ja toetava käeta või kui nägid mõnd last esimest korda rulluiske proovimas? Uus spordivahend, tasakaalumeele teine tunnetus, liikumisvabadus ja rõõm spordist on see, mida SEB Heategevusfondi püsiannetajad on aastate jooksul kinkinud vanemliku hoolitsuseta lastele. Kogutud annetuste eest on lapsed saanud rattaid, rulluiske, jooksujalanõusid ja teisi spordivahendeid.

Ajapikku jäävad varem soetatud asjad lastele väikseks või kuluvad agara kasutamise tõttu ära. Selleks et lapsed saaksid hobitegevust jätkata, peame neile vajadust mööda ostma annetajate abiga uut spordivarustust.

SEB Heategevusfond kogub annetusi ning viib aasta läbi ellu mitmesuguseid projekte asendus- ja turvakodudes peatuvate laste toetuseks. Fondi tegevusest saavad osa kõik Eesti asenduskodude lapsed, keda on kokku üle tuhande. Oleme abiks rahaliselt ning korraldame ka üritusi, mis toetavad laste arengut ja toimetulekut tulevases elus. Anname välja stipendiume ja toetame kasuperede nõustamist. Meie soov on valmistada koos Sinuga lastele rõõmu ja muuta nende lapsepõlv helgemaks.

Oled oodatud liituma meie 7000 toetajaga, kes kingivad vanemliku hoolitsuseta lastele positiivseid emotsioone. Soovime, et vanemliku hoolitsuseta lastel oleks võimalus tunda end võrdväärsena tavalises peres kasvavate eakaaslastega aasta läbi. Seepärast vajame järjepidevaid toetajaid.

Kui soovid aidata, siis sõlmi palun püsikorraldusleping ja toeta lapsi 3 euroga kuus (summat saad ise valida). Sinu annetus laekub SEB Heategevusfondi. Kõik SEB Heategevusfondile tehtud maksed on teenustasuta ja tulumaksuvabad.

Selle väikese heateo jõud on suurem, kui arvata oskad, – nii kingid lastele palju rõõmu terveks aastaks. 

Kõik soetatavad rattad lähevad lastega 19. septembril Tartu rattamaratoni lastesõitudel rajale, et läbida ea-ja võimetekohaselt 400 m kuni 5 km.


Täname Sind ja soovime kaunist suve!

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.