Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Aita jõulusoovidel täituda!

Hooaeg (AS Kaubamaja)

Jõulud on soovide täitumise ja heategude aeg!

Sellest mõttest inspireerituna kogub SEB Heategevusfond juba seitsmendat aastat järjest projektiga "Jõulusoovide puu" kokku vanemliku hoolitsuseta laste unistused ja soovid. Alates 1. detsembrist saab igaüks anda panuse jõulusoovide täitumiseks aadressil www.heategevusfond.ee/joulupuu. Ka Kaubamaja lööb heategevuses meeleldi kaasa ning meie vabatahtlikest töötajatest koosnev päkapikukontor on valmis ära pakkima enam kui tuhande lapse nimelised kingitused, mis jõuavad õigeks ajaks asendus- ja turvakoduperedesse üle Eesti. Nii leiab iga laps jõuluõhtul kuuse alt just selle kingi, mida ta kõige rohkem soovis, täpselt nii nagu tavalises kodus. Täname SEB Heategevusfondi, et saame olla abiks laste jõulusoovide täitumisel, ning soovitame ka kõigil Hooaja lugejail külastada Jõulusoovide puu kodulehte ja aidata mõne lapse südamesoovil täituda!

Allikas: Hooaeg (AS Kaubamaja)
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv