Peremajade tagasiside: Mõnus pühapäev AHHAA Teaduskeskuses

9.06.2022
Tagasiside
Ahhaa Teaduskeskuse atraktsioon

Tallinna Laste Turvakeskuses elavad koos kuni 18 erinevas vanuses last koos perevanemaga. Sel korral oli perel plaan külastada Tartus asuvat teaduskeskust. 

Perevanemad jagasid oma muljeid koostegemisest: „Käisime AHHAA Teaduskeskuses mõnusat pühapäeva veetmas. Lapsed oli juba varakult uudishimulikud ning põnevil, kuhu ja kuidas jõutakse. Lastele väga meeldis suur ja põnev keskus, kus kõigil oli midagi põnevat uudistada. Väiksemad olid vaimustatud mängutoast ning veemängudest. Õnneks oli tegemisi nii kaua, et lastel jõudis riided seljas ka piisavalt ära kuivada peale veemängude mängimisi. Suuremad said teha lõbusaid pilte erinevate fotokujutistega. Poistel oli suur huvi tehniliste lahenduste ning motoriseeritud osade osas. Suures keskuses oli nii põnev, sest lastel oli võimalik kõike katsuda ning näha ka asjade sisse ja taha. Meie lastele väga meeldis ning kindlasti läheme veel."

Tallinna Laste Turvakeskuse pere väljasõit leidis aset SEB Heategevusfondi annetajate toel. 

Anna oma panus: toeta lastele olulisi pereüritusi 5 või 25 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel, pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi ja soodustad uute peretraditsioonide kujunemist. Iga selline pereürituselt saadud kogemus annab lastele uut mõtteainet, mille kallal pureda, ja kutsub neid üles leidma uusi radu, mida avastada.


Foto: Karlis Reimanis