Peremajade tagasiside: Lapsed lustisid täiega

9.06.2023
Tagasiside
Kardisõitja

Elva Perekeskus ühes peres elavad 5 last ja noort ning 3 perevanemat. Nende peres on ka perevanem, kes asus ametisse alles paar kuud tagasi ning nii loodab ta, et koos tegutsedes saab kiiremini saavutada usaldusliku suhte.

Lapsed pakkusid ise välja, et sel korral tahaksid minna kartidega sõitma, sest mitte keegi neist polnud varem seda proovinud.

Perevanem Tiit jagas koostegemise muljeid: „Ütlemata suured tänusõnad heategijatele! Meie lapsed ja mina, perevanemana, oleme väga tänulikud, et toetasite meie fantastilisi ühistegevusi! Lapsed lustisid täiega. Mina perevanemana sain, läbi toredate koostegemiste, palju parema kontakti lastega. Põgenemistuba ja kardisõit olidki laste tagasiside põhjal kõige ägedamad, meeldejäävamad. Tahavad kindlalt veel. Lapsed lubasid taevast ja maad kokku, peaasi kui saaks samadele koostegemistele sügisvooruks uuesti taotluse esitada. Meil oli tõeliselt tore ja minu side lastega sai perevanema rollis oluliselt tugevamaks. Aitäh!“

Anna oma panus: toeta lastele olulisi pereüritusi 5 või 25 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel, pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi ja soodustad uute peretraditsioonide kujunemist. Iga selline pereürituselt saadud kogemus annab lastele uut mõtteainet, mille kallal pureda, ja kutsub neid üles leidma uusi radu, mida avastada.


Foto: J. Kac