Hobistipendiumi tagasiside: Unistustel on kombeks täituda, eks?

20.03.2024
Tagasiside
Laste maadlusmatš

SEB Heategevusfondi kevadvoorus 2024 taotles 11-aastane Meribel Siimusti Lastekeskus Metsatareke toetust maadlussaabaste jaoks, sest üle kõige maailmas armastab ta maadlemist ja unistab esikohtadest sellel alal nii Eestis kui ka välismaal!

Ta kirjutas meile nii: „Mulle meeldib maadlustrenn, sest seal saab mängida sõpradega ja õppida uusi, põnevaid võtteid. Sain endale sügisel uued maadlussaapad, millega on väga hea trenni teha. Need ei libise üldse ja kui keegi varba peale astub, siis ei saa haiget. Mulle meeldib ka sumomaadlus, sest seal on lihtsad reeglid: peab vastase ringi sees pikali panema või ringist välja lükkama. Järgmisest aastast saan hakata võistlema ka Eesti meistrivõistlustel naistemaadluses. Sellel aastal olen ma selleks veel liiga noor. Armastan maadlust, sest see teeb tugevaks!“

Aitäh, head annetajad, et te toetate asendushooldusel viibivaid lapsi!
Aitäh, armas Meribel, et lubasid oma kirja ja fotot jagada! 
(Lapse nimi ja muud äratuntavad andmed on muudetud.)

SEB Heategevusfondi stipendiumiprogramme antakse välja heade annetajate toel kaks korda aastas. Anna oma panus: toeta lastele olulist huvisid 5 või 25 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel ja pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi.


Foto: www.facebook.com/heategevusfond