Hobistipendiumi tagasiside: Tahan olla terve ja tugev!

10.01.2024
Tagasiside
Lapsed võimlemistrennis

Tartumaal, SA Tartu Perekodu Käopesas elab 8-aastane Linda*, kes eelmisel sügisel taotles SEB Heategevusfondi hobistipendiumi sportliku trenni jaoks, kus proovitakse erinevaid spordialasid ja lähenetakse spordile mänguliselt. 

Linda kirjutas meile oma motivatsioonikirjas: „Mulle meeldib väga joosta, rattaga sõita ja igasuguseid teisi sportlikke mänge mängida. Tahan olla terve ja tugev, selleks hakkasin käima trennis. Selles trennis saan joosta, palli mängida ja teha erinevaid harjutusi. Mul on seal palju uusi sõpru, kellega saame kallistada. Kuna ma õpin alles 2. klassis, siis ei tea ma täpselt, millist spordiala valida, aga see trenn aitab mul leida kindlasti minu lemmikspordiala, millega edaspidi rohkem tegeleda võiksin!“

Aitäh, head annetajad, et olete meie ja Lindaga! Ja aitäh Lindale ja SA Tartu Perekodu Käopesa perele, et lubasite tema lugu jagada.
*Lapse nimi ja muud äratuntavad andmed on muudetud.

SEB Heategevusfondi stipendiumiprogramme antakse välja heade annetajate toel kaks korda aastas. 
Anna oma panus: toeta lastele olulist huvisid 5 või 10 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel ja pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi.


Foto: Brett Wharton | Unsplash