Hobistipendiumi tagasiside: on suur vahe, milliste töövahenditega kunstitööd teha

17.01.2024
Tagasiside
Jõulupostkaardid

MTÜ Maria ja lapsed ühes perekodus elab 17-aastane Marleen, kellele meeldib muude tegevuste hulgas ka kunstiga tegeleda. Ta ütleb, et see rahustab teda. 

Tagasisideks SEB Heategevusfondi hobistipendiumi sügisvoorule kirjutas ta nii: „Kunstitegevused olid vahepeal mul unarusse jäänud. Tegelikult on suur vahe, milliste töövahenditega kunstitööd teha. Ka korralike joonistustarvetega tulevad ka minu pildid paremad, vähemat mulle tundub nii. Viimase aja katsetuseks on olnud jõulupostkaartide tegemine. Otsustasin oma tuttavatele saata jõulukaardid seekord postiteel ja need olid minu enda tehtud. Ma sain palju head tagasisidet ja nii mõnigi oli üllatunud. Sellel talvel olen ma mitmel korral haige olnud ning kasutanud siis oma aega kunstioskuste arendamiseks, leian juhendeid ka internetist. Väga suur tänu, et minu hobi toetasite! Selletõttu on mul nüüd ka soov kunstiga jätkata.“

Aitäh, armas Marleen, et lubasid oma lugu ja fotot oma töödest ja kunstivahenditest jagada!

Aitäh, head annetajad, et olemas olete! Teie toel sai Marleen soetada endale kunstitarbeid. (Noore nimi ja muud äratuntavad andmed on muudetud.)

SEB Heategevusfondi stipendiumiprogramme antakse välja heade annetajate toel kaks korda aastas. Anna oma panus: toeta lastele olulist huvisid 5 või 10 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel ja pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi.