Hobistipendiumi tagasiside: Olen avastanud, et olen hakanud ka kodus palju rohkem süüa tegema

22.03.2023
Tagasiside
Noor kokkaja sõelub jahu

SEB Heategevusfondi õppestipendiumi programmi stipendiaat on 16-aastane Agnes. Igakuine toetus on noorele väga oluline, sest elab Perekodu perest eemal.

Agnes kirjutas oma tagasisides: „Sain isemajandamise ja õppevahendi soetamiseks stipendiumi, mille üle mul on väga hea meel. Õppevahendi stipendiumi eest sain osta endale kooliks vajalikud riided, millega saan nüüd ka praktikatel käia. Soetasin endale ka kvaliteetse nugade komplekti, millega on lausa lust erinevaid toiduaineid hakkida. Kindlasti on kasuks ka koolis õpitud erinevad tehnikad, mida nüüd rakendada saan. Kui on olemas kvaliteetsed tööriistad, läheb ka töö palju kiiremini ja ladusamalt. Olen avastanud, et olen hakanud ka kodus palju rohkem süüa tegema, kuigi varasemalt seda mulle väga teha ei meeldinud. Mul oli väga hea võimalus käia kooliga ka Taanis välisreisil, saime näha, kuidas seal sarnast eriala õpitakse ja õpetatakse. Reisil sain kasutada isemajandamise raha, ostsin endale mälestuseks kaasa ka mõned suveniirid. Olen enda üle uhke, sest alustasin ka raha kogumisega, mis on varasemalt mul ebaõnnestunud. Kogutud summa pole küll suur, kuid alustuseks on see väga hea tulemus. Tänu isemajandamise rahale sain ka osta endale meelepäraseid riideid ja tegeleda huviringiga. Olen väga tänulik, et osutusin stipendiumi vääriliseks kandidaadiks.“

SEB Heategevusfondi stipendiumiprogramme antakse välja heade annetajate toel kaks korda aastas.

Anna oma panus: toeta lastele olulist huvisid 5 või 25 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel ja pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi.

Foto: Heather Gill | Unsplash