Hobistipendiumi tagasiside: kui ma lähen kunstikooli, siis muutun ma alati rõõmsamaks

22.02.2024
Tagasiside
Tüdruk joonistamas

SEB Heategevusfondi hobistipendiumile kandideeris veebruaris 2024 alanud kevadvoorus 128 last ja noort, kes elavad üle Eesti, erinevates kodudes: perekodudes, eestkoste- või hooldusperes ning järelhooldusel.  Tänu teile, head annetajad, saame nende hobisid endiselt toetada! 

Meile kirjutas 11-aastane Marion Siimusti Lastekeskus Metsatarekesest, kes tegeleb kunstiga, ta ütles nii: „Ma tahtsin kunstikooli minna, sest see tundus mulle väga huvitav ja aitab mul oma vaba aega sisukalt veeta. Kunstikoolis on mulle kõige rohkem meeldinud õpetaja Maie tunnid, sest ta seletab asju hästi ja teeb tunnid põnevaks. Kui ma saaksin stipendiumi, siis saaksin ma teha rohkem muid toredaid asju ka, näiteks käia kinos või ujumas, mis on mulle samuti väga meeldivad tegevused. Kunstikoolis meeldib mulle ka sõpradega koos olla, aga kõige rohkem naudin ma joonistamist. Seal on toredad õpetajad ja direktor, kes teevad koolipäevad rõõmsaks. Eriti meeldib mulle savitöö õpetaja, sest ta on väga tore ja me teeme põnevaid asju. Mulle meeldib savist teha asju, millele saan peale trükkida oma nime või muid kujundeid. Kunstikoolis on alati lõbus ja seal on hea õhkkond. Kui ma lähen kunstikooli, siis muutun ma alati rõõmsamaks, isegi kui ma olin enne natuke tusane. Kunstikoolis on mul rohkem aega oma töid teha ja ma saan seal palju õppida. Ma loodan, et te kaalute minule stipendiumi andmist, sest see aitaks mul jätkata oma õpinguid kunstikoolis ja teha veelgi rohkem toredaid asju. Ma armastan kunsti ja tahan õppida veel palju uusi asju juurde.“

Aitäh, armas Marion, et lubasid oma lugu ja joonistust jagada!

SEB Heategevusfondi stipendiumiprogramme antakse välja heade annetajate toel kaks korda aastas. Anna oma panus: toeta lastele olulist huvisid 5 või 25 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel ja pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi.


Foto: Kelly Sikkema | Unsplash