Hobistipendiumi tagasiside: Just Sina saad olla unistuste investor!

31.05.2024
Tagasiside
Lapse käsi silitab hobuse pead

SEB Heategevusfondi kevadises hobistipendiumi taotlusvoorus osales 127 last ja noort üle Eesti, kes viibivad erinevatel põhjustel asendushooldusel. Neil on täpselt samasugused unistused, nagu on kõigil lastel.

Asenduskodus elav 13-aastane Sander kirjutas: „Just loomadega tegelemine annab mulle palju jõudu ja rõõmu ja laseb olla vaba, rahulik. Treeningutel tunnen ennast vabana ja saan olla hoopis uues keskkonnas. Seal ringis on mul ka sõbrad tekkinud ja saame seal koos õppida hobuste eest hoolitsemist. Seal saab olla palju värskes õhus ja palju tööd ära teha, mis on kosutav ja teraapiline. Seal saan paraja koormuse, oma uudishimu rahuldada ja nii tunnen ennast hästi. Olen muutunud rõõmsameelsemaks ja mul on, kus käia ja mida oodata.“

9-aastase Sigridi unistuseks on tantsimine. Ta taotles hobistipendiumi, et tasuda tantsutrenni kuumakseid ja ka suvise tantsulaagri osalustasu. Ta kirjutas meile, et talle meeldib väga tantsida, nii trennis kui ka kodus, ja ta oskab paljusid erinevaid tantse. Perevanem lisas veel, et trennis käib Sigrid heameelega ja ta on leidnud sealt väga palju sõpru. Lisaks hakkas ta eelmisest sügisest alates iseseisvalt trenni minema – tüdruk ise on selle saavutuse üle väga uhke, kuna ise trenni minek näitab suure tüdruku seisust ja see annab tubli portsu iseseisvust juurde!

Sanderi ja Sigridi unistusse saad investeerida meie kodulehelAitäh Sulle!


Foto: Joanne O'Keefe | Unsplash