Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Võta osa maratonist ja aita laps rajale

Oleme kindlad, et sportimine edendab peale tervise ka eesmärgistatud mõtteviisi. Seepärast innustame ka vanemliku hoolitsuseta lapsi osalema erinevate spordiürituste lasteetappidel, nagu SEB Maijooks ja SEB Tallinna Maraton ning Tartu Maraton, Tartu Jooksumaraton, Tartu Rattaralli, Tartu Linnamaraton, Tartu Rattamaraton ja Tartu Rulluisumaraton.

Selleks, et ka asendus- ja turvakodude lapsed saaksid spordist tõeliselt rõõmu tunda, kingib SEB Heategevusfond koos annetajate toega neile vajalikku spordivarustust ja toetab nende osalemist erinevate suurspordiürituste lasteetappidel. Kui oled registreerinud mõnele Klubi Tartu Maratoni üritusele, SEB Maijooksule või SEB Tallinna Maratonile, siis anna oma panus ja toeta omalt poolt ka laste spordirõõmu!

Toetaja tunned rajal ära erikujundusega numbri järgi.


Tartu Linnamaraton – 3. oktoober 2015

Tartu Linnamaraton on kõige kiiremini kasvava osalejaskonnaga Klubi Tartu Maraton üritus. Sel aastal oodatakse starti juba üle 2000 jooksja. Lapsed saavad oma kiirust näidata TILLUjooksul ja MINImaratonil.

Tartu Linnamaratoni annetuslink on avatud kuni 27. septembrini 2015.


Tartu Rattamaraton – 20. september 2015

Suurim maastikurattaüritus Baltikumis, maailma mastaabis on tegemist suuruselt kolmanda maastikuratta-maratoniga. Päev enne põhisõite toimuvad populaarsed MINImaraton ja TILLUsõit.

Annetamine on lõppenud.


SEB Tallinna Maraton – 13. september 2015

Baltikumi suurim spordisündmus, mis möödunud aastal purustas rekordid nii maratoni kui ka poolmaratoni distantsil osalenute arvudes. Ürituse raames on eraldi ka lasteprogramm ja Nike Noortejooks START.

Annetamine on lõppenud.


Tartu Rulluisumaraton – 23. august 2015

Baltikumi ja Skandinaavia suurim rulluisusündmus, mille programmilistes üritustel osaleb enam kui 1500 rulluisutajat. Lapsed on oodatud rulluisutama TILLUsõidul ja MINImaratonil.

Annetamine on lõppenud.


Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.