Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Veepidu koostöös Tallink Spa Hotelliga

29.03.2009

Kevadise koolivaheaja viimasel päeval kogunesid lapsed Eesti varjupaikadest Tallinnasse, et lustida lõbusal veepeol. Teist aastat järjest kostitas Tallink Spa hotelli sünnipäeva puhul varjupaikades peatuvaid lapsi. Lapsi ootas hotellis lõunasöök, spaa-külastus, magus maasikakokteil basseinikohvikus ning meelelahutusprogramm, kus väikesi pidulisi lõbustas punase ninaga kloun.

Tallink Hotelsi tegevjuht Aivar Sõerd ütles: “Sünnipäev on rõõmupäev ning just õige hetk seda rõõmu teistega jagada. Meie veekeskus on põnev ning on lastele alati hästi meeldinud, hea oli oma sünnipäeval näha palju heatujulisi lapsi.”

Igal lapsel peab olema võimalus lustida suure rõõmuga ja nautida lapsepõlve!

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.