Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Veepäev tõstis teadlikkust veeohutusest

23.03.2014

Pühapäeval, 23. märtsil korraldas MTÜ SEB Heategevusfond koostöös Tallink Spa & Conference Hoteliga veepäeva turva- ja asenduskodudes peatuvatele lastele, et tõsta laste teadlikkust veeohutusest.

Sündmusel tutvustati praktiliste näidete abil veeohutuse põhitõdesid, prooviti esmaseid päästevahendeid ja esmaabivõtteid uppunute abistamiseks. Lapsed said teada, et loodus annab päris palju vihjeid võimalikest ohtudest, kuid neid märke – näiteks praod jääs, keerised vees jmt – tuleb osata lugeda. Lisaks veeohutustarkuse omandamisele oli lastel võimalus kiirabi brigaadijuhi käe all õppida esmaabi andmist ja uppunu elustamist.

Pärast veeohutuse teadmiste omandamist said lapsed nautida veemõnusid Tallink Spa basseinides, mullivannides ja saunades.

Veeohutuspäevast võttis osa 150 last seitsmeteistkümnest turva- ja asenduskodust üle Eesti: Viljandist, Tartust ja Elvast; Pärnust, Ida-Virumaalt ja Tallinnast; Haapsalust ja Harjumaalt.

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.