Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Vabariigi aastapäev Lumevabariigis

24.02.2009

Vabariigi aastapäeval lõppes fondi korraldatud ringreis “Lumevabariik”, mille käigus kerkisid uhked lumeskulptuurid Tartu, Harjumaa, Pärnu ja Narva laste varjupaikade hoovidesse. Ringreisi viimane üritus toimus Eesti Vabariigi aastapäeval Narva Laste Varjupaigas, kus lumelinna ehitamisest võtsid osa Sillamäe, Narva ja Kiikla lapsed koos vabatahtlikega. Varjupaiga sisehoovis ootas vormimist pisut enam kui 60 kuupmeetrit lund, millest lapsed ehitasid kujusid oma tehtud kavandite järgi. Kõige populaarsemaks skulptuuriks osutus liumäe funktsiooniga kilpkonn, kes sümboliseerib head ja turvalist elu – tema kodu on kogu aeg kaasas.

Ringsõidul kinkis fond igale lumelinna ehitamisest osa võtnud lapsele soojad villased käpikud.
Jaanuaris toimus SEB töötajate uusaasta pidu, kus koguti kingitusi varjupaiga lastele: DVD-sid lastefilmide ja multikatega, CD-sid, puslesid, lauamänge ja mänguasju. Ka need kingitused toimetati ringsõidu ajal varjupaikadesse.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.