Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Vabariigi aastapäev Lumevabariigis

24.02.2009

Vabariigi aastapäeval lõppes fondi korraldatud ringreis “Lumevabariik”, mille käigus kerkisid uhked lumeskulptuurid Tartu, Harjumaa, Pärnu ja Narva laste varjupaikade hoovidesse. Ringreisi viimane üritus toimus Eesti Vabariigi aastapäeval Narva Laste Varjupaigas, kus lumelinna ehitamisest võtsid osa Sillamäe, Narva ja Kiikla lapsed koos vabatahtlikega. Varjupaiga sisehoovis ootas vormimist pisut enam kui 60 kuupmeetrit lund, millest lapsed ehitasid kujusid oma tehtud kavandite järgi. Kõige populaarsemaks skulptuuriks osutus liumäe funktsiooniga kilpkonn, kes sümboliseerib head ja turvalist elu – tema kodu on kogu aeg kaasas.

Ringsõidul kinkis fond igale lumelinna ehitamisest osa võtnud lapsele soojad villased käpikud.
Jaanuaris toimus SEB töötajate uusaasta pidu, kus koguti kingitusi varjupaiga lastele: DVD-sid lastefilmide ja multikatega, CD-sid, puslesid, lauamänge ja mänguasju. Ka need kingitused toimetati ringsõidu ajal varjupaikadesse.