Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Uute sporditossudega Energiajooksul

14.08.2011

13. augustil toimus Narvas esmakordselt rahvaspordiüritus Energiajooks, kus 2000 liikumisharrastaja seas läksid rajale ka turvakodude lapsed, jalas uhiuued kampaaniaga soetatud jooksutossud. Kõik osalejad olid rõõmsas tujus ning see entusiasm innustas ka turvakodude lapsi.

Pikast poolmaratonist lapsed siiski osa ei võtnud, kuid 7 km rajal ja lõbusatel lastejooksudel, mis toimusid kostümeeritud Peeter I eestvedamisel, andsid kõik endast parima. Väikesed välejalad said rinnale sildi numbriga 1 – seda privileegi pikale rajale minejatele ei antud ...

Päeva sportlikule osale järgnes kõigile huvilistele mõeldud põnev kultuuriprogramm, mis algas Anne Veski kontserdiga Peetri platsil ja tipnes õhtul Narva ajaloofestivali raames toimunud „Narva lahingu“ etendusega linnuse hoovis.

Enne koduteele asumist oli turvakodude töötajatel võimalus käia ka ekskursioonil Narva Laste Varjupaigas, et tutvuda kolleegide tehtava tööga.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.