Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Uute sporditossudega Energiajooksul

14.08.2011

13. augustil toimus Narvas esmakordselt rahvaspordiüritus Energiajooks, kus 2000 liikumisharrastaja seas läksid rajale ka turvakodude lapsed, jalas uhiuued kampaaniaga soetatud jooksutossud. Kõik osalejad olid rõõmsas tujus ning see entusiasm innustas ka turvakodude lapsi.

Pikast poolmaratonist lapsed siiski osa ei võtnud, kuid 7 km rajal ja lõbusatel lastejooksudel, mis toimusid kostümeeritud Peeter I eestvedamisel, andsid kõik endast parima. Väikesed välejalad said rinnale sildi numbriga 1 – seda privileegi pikale rajale minejatele ei antud ...

Päeva sportlikule osale järgnes kõigile huvilistele mõeldud põnev kultuuriprogramm, mis algas Anne Veski kontserdiga Peetri platsil ja tipnes õhtul Narva ajaloofestivali raames toimunud „Narva lahingu“ etendusega linnuse hoovis.

Enne koduteele asumist oli turvakodude töötajatel võimalus käia ka ekskursioonil Narva Laste Varjupaigas, et tutvuda kolleegide tehtava tööga.