Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Meediakajastused

Annetused: eestlased annetavad lastele ja loomadele, kodutud jäävad kingita

26.12.2018
postimees.ee

Enne jõule avab nii mõnigi eestlane oma rahakotirauad, et täita ka ühiskonnas veidi nõrgemas seisus olijate jõulusoovid. Kui lastele ja varjupaigaloomadele tehakse nii rahalisi annetusi kui ka valmis kinke, siis kodutud lepivad hoolekandeasutuse poolt kokku pandud jõulukingitustega.

Lahkeid annetajaid on üle Eesti kahtlemata igas maakonnas, kuid uurisime mõnelt Harjumaal tegutsevalt annetuste kogumisega tegelevalt asutuselt, kui lahked on eestlased sel aastal ikkagi olnud.

Loe edasi

Heategevusfondi juht vanemateta laste jõulusoovidest: ridade vahele on kirjutatud tihti igatsus

09.12.2018
Eesti Rahvusringhääling, ETV

Kümnendat aastat kogub SEB heategevusfond kokku laste, kelle koduks on asendus- või turvakodu, jõulukingisoovid ning aitab need täide viia.

Loe edasi

SEB Heategevusfond: Молодежь в Эстонии не спешит применять в повседневной жизни свои хорошие знания об обращении с деньгами

21.10.2018
stolitsa.ee

Благотворительный фонд SEB в воскресенье проводит день карьеры для молодых людей, не имеющих поддержки от своей семьи. Темами дня станут денежная грамотность, опасности цифрового мира и основные правила функционирования рынка труда. Также большое внимание будет уделено отношениям между людьми и работе в команде, передает BNS.

Loe edasi

Vanemuine näitab lastekodulastele balletti

20.02.2018
tartupostimees.ee
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv