Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Meediakajastused

Helen Eelrand: Kes on tänavalaps

16.12.2006
Postimees

Jõulude eel peab enamik heasüdamlikke inimesi oma kohuseks pisut härdaks minna ja mõelda neile, kellel tundub meist raskem olevat. Nii märkame tavalisest kergemini tunnelis suitsetavat poisikest või räbalates ja kummiliimi järele lehkavat lapsepabulat ühistranspordis. Tunnistan, et olen isegi mõelnud – näe, tänavalaps –, ning tundnud ebamäärast kripeldavat süütunnet, mis kohustaks nagu midagi ette võtma.

Loe edasi

Вторая семья

15.12.2006
Молодежь Эстонии

Забота о детях всегда считалась святым делом. Их воспитание и всесторонняя поддержка обычно лежат на плечах родителей. Однако в силу разных причин не всем удается проявлять должное внимание по отношению к своим чадам, вследствие чего общество получает категорию так называемых «трудных детей».

Loe edasi

Pressiteade: SEB Eesti Ühispank annetab Heategevusfondile 20 miljonit krooni

14.12.2006
Pressiteade

SEB Eesti Ühispank otsustas toetada SEB Eesti Ühispanga Heategevusfondi järgneva kümne aasta jooksul 20 miljoni krooniga. Raha läheb Eestis asuvate laste varjupaikade ja turvakodude ning nendes peatuvate abivajajate olukorra parandamiseks, tulevikus on plaanis hakata toetama kasuperede koolitusprogrammi. 

Loe edasi

Eestis pole tänavalapsi

09.12.2006
Eesti Päevaleht
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv