Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Ükski põhjus pole nii mõjus, et jätta heategu tegemata

Koit

Elu, aga võib-olla on isegi täpsem öelda, et selle ilma seaduste järgi kulgev elu, näib tõepoolest kinnitavat tõdemust, et ükski heategu ei jää karistamata.

/---/

Kord tervendas ta korraga kümme pidalitõbist. Ainult üks neist tuli tagasi teda tänama. Selline oli tasu armastuse eest. MTÜ SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi kujutab eespool olevas loos sellest, kuidas mõned inimesed netikommentaarides fondi tegevuse eesmärgi kahtluse alla seavad. Kas on mõtet? Mida see annab? Samale loogikale toetudes võib küsida sedagi, mis mõtet on üldse elada, kui tead,, et nagunii tuleb kunagi surra, või siis et mis. mõtet on ennast ravida, kui arstid on haiguse krooniliseks tunnistanud. Sarnase loogika järgi võib välja jõuda äärmiselt totrate mõttekäänakuteni.

/---/

Allikas: Koit, Margit Õkva

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv