Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Ujumispidu Tallink Spa basseinides

30.03.2008

Märtsi lõpus sai teoks tore koostööprojekt koos Tallink Spa Hotelliga, kes soovis oma esimest hotelli sünnipäeva tähistada pisut tavapäratult ja lastele mõeldes. Seega korraldasime 30. märtsil spaa basseinides vahva ujumisürituse, millest võtsid osa kõik partner-varjupaikade lapsed. Ujumispeo kõrgpunktiks olidki ujumine, saunades mõnulemine, mahlakokteili nautimine ning meelelahutusest ja lustakatest võistlustest osa võtmine: basseinis mängiti letsu ja viidi läbi muid huvitavaid võistlusi madratsite peal.

Lastele meeldis, et nendega tegelejaid oli palju: suur ja pehme Haribo karu, Chuppa pulgakomm, kaks kaptenit ja meremees ning kaks klouni.

Lapsed olid möllamisest ja lustimisest rõõmsad ning väsinud. Lapsed ja kasvatajad väljendasid suurt rahulolu mõnusalt veedetud pärastlõuna üle. Tiina (7 a): “Vägevalt palju saunasid oli seal, Türgi saun ka ja sain välibasseinis ujuda ning madratsitel hullata. Mmm, maasikasmuutid olid head. Pärnus võiks ka selline koht olla, sest see oli palju kihvtim kui Tervise Paradiis, kuigi seal on torud liugu laskmiseks.”

Raivo (13 a): “Väga tšill oli! Kõik oli palju cool’im kui Kalev Spas, kus me kooliga oleme ujumas käinud.”
Julgeme loota, et sellest ujumispeost saab üks tore tava varjupaiga laste kevadvaheajal.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.