Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Uisutamise peol kingiti laste varjupaikadele 250 paari uiske

31.01.2010

31. jaanuaril toimus Tallinnas Jeti Jäähallis suur uisutamise pidu varjupaikade lastele. Kohal oli enam kui sada last Tallinnast ja Harjumaalt, Ida-Virumaalt, Pärnust ja Tartust, kes lustisid koos fondi toetuseks loodud klubi vabatahtlikega. Talvine pidupäev oli tulvil laste siirast rõõmu, eredaid muljeid ja vaimustust. Lapsed püstitasid endale ise eesmärke, saavutasid neid ja nautisid edukogemust.

Lapsi õpetasid uisutama treenerid, kelle hulgas oli lastele abiks ka üks Eesti parimaid uisutamistreenereid Anna Levandi. Lisaks sportisid koos lastega naistehoki klubi Blue Whales liikmed. Professionaalse sportlasega koos lustimine ja võimalus nendega suhelda oli paljudele lastele motivatsiooniks, et ka ise hoolsalt treenima hakata. Lastel oli võimalus proovida endale selga ka elukutselise hokimängija riietust.

Kui treener õpetas Kennethile tagurpidi uisutamist, siis küsis poiss: “Milleks on vaja tagurpidi uisutada – silmi ei saa ju kuklasse keerata!”

Üritusel andis SEB Heategevusfond varjupaikadele üle ka 250 paari uiske: 150 paari jääuiske ja 100 paari rulluiske koos kaitsmetega, kinkides niimoodi varjupaiga lastele palju toredaid talvepäevi. Raha uiskude ostmiseks koguti kampaania “Muretseme laste varjupaikadele uisud!” abil.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.