Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Ühispanga töötajate abiga koguti 550 lasteraamatut

21.01.2007

Lugemine avardab silmaringi, aitab paremini mõista ümbritsevat ja arendab eneseväljendusoskust – kes lapsena ei ole harjunud raamatuid lugema, sellel ei teki üldjuhul ka hiljem huvi kirjanduse vastu. 20. jaanuaril toimus SEB Eesti Ühispanga töötajate aastaalguse pidu muinasjutupeo stiilis ning selle raames tehti üleskutse võtta kaasa omal valikul eesti- või venekeelne muinasjuturaamat. Kokku koguti enam kui 550 raamatut. Kogutud raamatud kinkisime Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigale Koplis, Pereabikeskusele Pärnus, Narva Laste Varjupaigale, Sillamäe Hooldusasutuse Lootus lastele ning Maria Minhofi kasupere kasvandikele. Raamatute üleandmisel ütles Pereabikeskuse juhataja Irene Peterson rõõmsalt: “Pereabikeskuses on raamatud väga oodatud kingitus. Unejuttude ettelugemist kasvatajate poolt saavad nautida nii kõige pisemad hoolealused kui ka 17-aastased poisid, viimaste lemmikuks on “Robinson Crusoe seiklused””.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.