Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Turvakodude töötajad õppisid vihaga toime tulema

12.04.2011

Aprillis toimus Pärnus SEB Heategevusfondi eestvedamisel järjekordne üle-eestiline laste turvakodude töötajate koolitus.

Sel korral oli teemaks “Mänguterapeutilised tehnikad vihaga toimetulekuks” ja juhendajaks professionaalne mänguterapeut Emma Moat Inglismaalt. Väga oluline on toetada turvakodudes töötavate inimeste enesearengut, et neil oleks rohkem teadmisi sellest, kuidas olla lapsele toeks tema kriisihetkel – et neid paremini mõista ja aidata.

Kursus tutvustas lähenemisviise, mille eesmärgiks on aidata lapsel endas toimuvast teadlikuks saada ning oma emotsioone ja mõtteid väljendada. Koolitusest võtsid osa seitsme laste varjupaiga töötajad Pärnust, Tartust, Tallinnast, Harjumaalt ja Ida-Virumaalt.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.