Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Toetame Tartu Laste Varjupaika

05.12.2007

4. detsembril 2007 sõlmisime koostööleppe Tartu Laste Turvakeskusega. Heategevusfond toetab varjupaiga erinevaid projekte 2008. aasta jooksul 100 000 krooniga. Toetussummade abil aitab Heategevusfond korraldada laste huvi- ja vabaajategevust, soetada sportimisvahendeid ning mänguasju ja lauamänge. Tartu Laste Turvakodu juhataja Piret Värno ja SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi lepingut allkirjastamas.Lisaks ostetakse materjale ja vahendeid koolitöö tarbeks ning käsitöö tegemiseks (värvipaberid, plastiliin jms). Samuti aitab fond korraldada kasvatajate koolitust.


Tartu Laste Turvakodu juhataja Piret Värno rõõmustab: “See on ääretult meeldiv, et üks osa toetusest tuleb töötajatele koolitusrahana. Kui hinnatakse ka töötegijaid, siis see on super!”

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.