Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Toetame Tallinna Laste Turvakeskust ja Haiba Lastekodu; koostöölepingut jätkatakse ka Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigaga Koplis

24.11.2008

23. novembril Tallink City hotellis toimunud kokandusüritusel kirjutati alla ka kolm koostöömemorandumit SEB Heategevusfondi ja varjupaikade vahel kogusummas 300 000 krooni. Pikendati toetuslepingut Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigaga Koplis, uute varjupaikadena lisandusid fondi püsivate partnerite hulka Tallinna Laste Turvakeskus ja Haiba Lastekodu.
Toetusega finantseeritakse laste huvi- ja vabaajategevust ning korraldatakse vahvaid üritusi: Lillekülas asuva varjupaiga sisehoovi aidatakse ehitada mänguväljak; Haiba lapsed saavad tubadesse uued kapid ja diivanid ning Koplis asuva varjupaiga lapsi käib toetusraha abil nõustamas psühholoog.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.