Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Teraapialaager

09.06.2009

Juuni alguses toimus Pärnumaal Ojako talus varjupaiga laste 3-päevane teraapialaager. Sellega võeti kokku “valusate tunnete ja kogemustega toimetuleku” gruppide töö, mis toimusid nädalavahetustel veebruarist maini ning millest said osa Pärnu, Tartu, Harjumaa ja Ida-Virumaa lapsed. Lapsi nõustas loovterapeut ja psühholoog Kulla Mänd.

Lisaks oli lastel võimalus veeta mõnusalt aega koos klubi vabatahtlikega, kellega koos uudistati looduses, mängiti lauamänge, joonistati ja meisterdati. Lapsed said oma suurte sõpradega jagada kurbust ja ebaõigluse tunnet oma elus: räägiti teemadel, mis südamel ja on laste maailmas tähtsad.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.