Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Tartu rattamaraton tõstis lastes enesekindlust

15.09.2018

Eesti erinevates turva- ja asenduskodudes elavad lapsed võtsid ka sel aastal osa Tartu rattamaratoni lastesõitudest, kus iga osaleja sai läbida ea- ja võimetekohase distantsi. Pärast sportlikku pingutust nauditi spaas veemõnusid.

Ilm oli imeline ja kõigil oli mõnus olla. Kaasaelajad rõõmustasid koos finišeerujatega ning 5,1-kilomeetrise põhidistantsi läbinud uljad ratturid arvasid, et teeks hea meelega veel teisegi tiiru... Ka need lapsed, kes ennast algul pisut ebakindlalt tundsid, said kuhjaga enesekindlust juurde.

Pärast kehakinnitust loositi sõidust osa võtnud laste vahel välja rattaspordiga seotud meeneid.

Spaamõnusid nauditi täiel rinnal ning koju jõudes tunti peredes rõõmu nii sportlikust pingutusest, loosiga saadud kingitustest kui ka toredast septembripäevast. Rattamaratoni jääb meenutama vahva medal, mis riputati kaela igale raja läbinud osalejale.
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.