Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Tartu Laste Turvakodu

Tartu Laste Turvakodu töötab varjupaigana, kus on 20 voodikohta. Varjupaik osutab ajutist abi, tuge ja kaitset vägivalla või konfliktide tõttu ohtu sattunud ning hoolitsuseta jäänud 3–18-aastastele lastele, vajadusel ka lastega emadele. Vastu võetakse lapsi, kes on jäänud vanemliku hoolitsuseta vanema/kasuvanema surma või teadmata kadumise tõttu, raske haigestumise või teovõimetuse, eeluurimisel viibimise või karistuse kandmise, hülgamise vms tõttu. Turvakodu osutab abi lastele, kes on lahkunud kodust, kasuvanema juurest või kasvatusasutusest oluliste probleemide tõttu nagu näiteks halvad elutingimused, halb kohtlemine, ebarahuldavad materiaalsed tingimused, konflikt kaaslastega, hingeline kriis vmt.

SEB Heategevusfondi partnerite seas on turvakodu alates 2007. aasta detsembrist.

Loe lisa

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.