Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Tallinn tunnustab sponsoreid

aripaev.ee

Tallinna linnavalitsus tunnustab silmapaistvaid allasutuste ja linnaettevõtete sponsoreid pikaajalise, kuld- või hõbesponsori tiitliga. Hõbesponsori tiitli saab ka linnapea Edgar Savisaar.

Raepress teatab, et sponsorid annetasid kokku 490 369 euro väärtuses, sealhulgas raha 385 567 eurot. Mitterahalise kingituse rahaline väärtus oli 104 802 eurot. Annetanud era- ja juriidiliste isikute kohta tehti kokku 61 sponsorluse tunnustamise taotlust, osa sponsoreid annetasid mitmele linna asutusele, äriühingule või sihtasutusele.

Linnavalitsuse korralduse eelnõu kohaselt tunnistatakse Tallinna linna aasta sponsoriteks Maret ja Tarmo Aun.

Pikaajalisteks sponsoriteks tunnistatakse järjest viis või enam aastat linna sponsoriks olnud Tiit Kõuhkna, AS ESPAK, AS Kanal 2, AS Eesti Ajalehed, AS EMT, Elisa Eesti AS, Fazer Eesti AS, JCDecaux Eesti OÜ, Koivusaaren Pursiseura ry, Neste Eesti AS, Rocca al Mare Kaubanduskeskuse AS, Selver AS ja Tele2 Eesti AS.

Kuldsponsoriks tunnistatakse AS Coca-Cola Hbc Eesti, AS Tallinna Sadam, AS DBT, MTÜ SEB Heategevusfond, Organisation for Educational Resources and Technological Training ning Raadioreklaami OÜ.

Hõbesponsori tiitli pälvivad Edgar Savisaar, Svetlana Pchelnikova, AS Balbiino, AS Esvika Elekter, AS LTT, AS IGEPA Libra Vitalis, Nordecon AS, OÜ Viking Line Eesti, OÜ Kalevi Veekeskus ning Saku Õlletehase AS.

Paljude sponsorite poolt annetati kokku enim Tallinna Lastehaiglale - meditsiiniaparatuuri ostmiseks, reanimobiili ostu toetamiseks, operatsioonimaterjalide ostmise toetamiseks, parimate töötajate autasustamiseks, nõuandetelefoni „Lastearst Kuuleb“ ülalpidamiseks jms.

Pelgulinna sünnitusmaja toetati meditsiiniaparatuuri ostmisel. Tallinna Lastekodu lastele korraldati üritusi ja annetati üritusteks raha. Tegevuskuludeks annetati Tallinna Mustamäe Gümnaasiumile ja Tallinna Juudi Koolile. Tallinna Keskraamatukogule anti tasuta materjale lasteürituste tarbeks.

Tallinna Loomaaia asukaid toetati vaderilepingutega, Tallinna Linnateatrit lavastusmaterjalide ja maiustustega teatri külastajatele, samuti korraldati etendustele tasuta reklaami ning võimaldati teatri töötajail terviseüritustel osaleda. Tallinna Kultuuriväärtuse Ametit aidati meenete, kinkekaartidega ning karastusjookidega ürituste korraldamisel, mitmekülgselt ja märkimisväärselt toetati Tallinna merepäevi.

Aasta sponsor on füüsiline või juriidiline isik, kes annetab linna asutusele, linna äriühingule või sihtasutusele rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul kõige enam. Linna pikaajaline sponsor on füüsiline või juriidiline isik, kes on olnud viis aastat järjest linna hõbe- või kuldsponsor, selgitab Raepress. Linna kuldsponsor on füüsiline isik, kes annetab rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul 6400 eurot või enam ning juriidiline isik, kes annetab 12 800 eurot või enam ning hõbesponsor füüsiline isik, kes annetab aasta jooksul 3200–6399 eurot või juriidiline isik, kes annetab 6400–12 799 eurot.

Allikas aripaev.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv