Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Suvise kampaaniaga kogusime 406 000 krooni ja laste varjupaikadele mängumajakesed

31.08.2010

Juulis lõppes SEB Heategevusfondi üheksas heategevuslik kampaania, mille käigus kogusime kahe kuu jooksul heategevuseks 406 000 krooni. Juunis-juulis toimunud kampaaniaga lisandus heategevusfondile 1060 uut püsitoetajat. Kogutud raha eest kingiti SEB Heategevusfondi partnervarjupaikadele mängumajakesed koos lastemööbliga.

Kampaania lõpuüritus toimus 31. juulil Tallinna loomaaias, kus kohal oli enam kui sada last Eestimaa varjupaikadest. Lapsed lustisid loomaaias päevajuht Pipi eestvedamisel, uudistati loomi, mängiti mänge ja söödi suuri ülepannikooke. Lisaks oli lastel võimalus osaleda töötoas, kus töömehe juhendamisel pandi üheskoos kokku mängumajake ning lauad ja toolid sinna sisse. Lastel oli võimalus dekoreerida mööbel meelepäraste ornamentide ja piltidega.

Videot toimunud üritusest saad vaadata siit http://www.youtube.com/watch?v=2-PeUa5YGeY

Täname südamest kõiki annetajaid ja püsitoetajaid. Iga annetaja on kinkinud lastele, kel ei ole oma kodu, killukese õnne. Kogutud rahast saavad tänaseks tuge juba üheksa laste varjupaika: Tallinna Lastekodu Laste Varjupaik, Tallinna Laste Turvakeskus, Pärnus asuv Pereabikeskus, Sillamäe Laste Hoolekandeasutus Lootus, Narva Laste Varjupaik ja Tartu Laste Turvakodu, samuti Kiikla Lastekodus ja Haiba Lastekodus varjupaiga teenusel olevad lapsed. Uue püsipartnerina lisandus juunist sõprade ritta ka Tallinna Lastekodu Väikelaste Turvakodu, mis on mõeldud lastele vanuses 0-4 eluaastat. Lapsed satuvad väikelaste varjupaika koduse hoolimatuse või perevägivalla tõttu, vanema õigustest loobumisel sünnitusmajas jms juhtudel.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.