Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Suusapidu Nõmme Spordikeskuses ja 100 suusakomplekti

31.01.2011

Jaanuaris lõppes SEB Heategevusfondi kampaania “Muretseme laste varjupaikadele suusad!”. Kampaania lõpetuseks korraldasime Tallinnas Nõmme Spordikeskuses meeleoluka suusaspordipäeva varjupaikade lastele. Kohal oli enam kui sada last üheksast laste varjupaigast üle Eesti. Üritusel andsime üle annetuste eest ostetud 100 suusakomplekti – suusad, kepid, klambrid, saapad.Suusapäev Nõmmel

Videot toimunud suusapeost saad vaadata siit http://bit.ly/heategevusfond.

Lapsed lustisid lumes koos fondi toetuseks loodud klubi vabatahtlikega. Suusatarkust jagasid endine suusasprinter ja tänane Kõrvemaa suusakeskuse sporditreener Pavo Raudsepp ning Raul Olle usinaim õppursuusataja, näitleja Veikko Täär. Samuti oli lastel võimalus koos hooldemeistriga õppida suuskade määrimist ja hooldamist ning klambrite panemist – kõike seda, mida tavapere lapsed oma pere seltsis nädalavahetusel teevad.

Kampaaniaga kogutud annetustega kinkisime varjupaikade lastele 100 suusakomplekti näol edaspidiseks palju toredaid talvepäevi. Meie spordipäeval olid hangedes suusapaarid, mis sel aastal veel laste jalas Tartu Maratonil pikale rajale ei lähe, kuid oma roll spordipisiku levitamisel on neil igati olemas. SEB Heategevusfondi annetajate ja toetajate abiga saame süstida spordist tulevat positiivset energiat ka lastesse, kellel muidu sporditegemiseks häid võimalusi ei ole. Varjupaikade lapsed osalevad oma uhiuute suuskadega ka 19. veebruaril Tartu Maratoni minimaratonil.