Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Suusakampaaniaga kogusime ligi 30 000 eurot

31.01.2011

Jaanuaris lõppes SEB Heategevusfondi kampaania “Muretseme laste varjupaikadele suusad!”, mille käigus koguti kahe kuu jooksul heategevuseks 29 430 eurot. Fondi korraldatud kampaanias toetas varjupaiku kokku 6444 inimest. Kampaania lõpetuseks korraldasime Tallinnas Nõmme Spordikeskuses meeleoluka suusaspordipäeva varjupaikade lastele. Kohal oli enam kui sada last üheksast laste varjupaigast üle Eesti, kes nautisid suuskadel päikeselist talveilma. Spordipäeval oli hangedes sada uhiuut suusapaari ja need anti ürituse lõppedes varjupaikadele üle. Annetuste eest ostetud sada suusakomplekti (suusad, kepid, klambrid ja saapad) võimaldavad lastel veeta edaspidi palju toredaid talvepäevi.

Need tuttuued suusad sel aastal veel laste jalas Tartu Maratonil pikale rajale ei lähe, kuid oma roll spordipisiku levitamisel on neil igati olemas. Oma annetajate ja toetajate abiga saame süstida spordist tulevat positiivset energiat ka lastesse, kellel muidu selleks võimalusi ei ole. Varjupaikade lapsed osalevad uhiuute suuskadega ka 19. veebruaril Tartu Maratoni minimaratonil.
Videot pühapäeval toimunud üritusest saad vaadata siit http://bit.ly/heategevusfond

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.