Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Suur veepidu Tallink Spas

29.03.2010

28. märtsil toimus juba kolmandat aastat järjest vahva veepidu hoolekandeasutuste lastele. Koostöös SEB Heategevusfondi ja Tallink Spa & Conference Hoteliga korraldatavast ujumispeost võttis osa enam kui 130 last kaheksast laste varjupaigast üle Eesti. Tallink Spa pani taas õla alla veepeo korraldamisele hotelli 3. sünnipäeva puhul, sest just pidupäeval on hea oma rõõmu teistega jagada. Lapsi ootas hotellis lõunasöök, spaa-külastus ja meelelahutusprogramm.

Veetrallist võtsid osa ka Eesti koondise ujujad (Eesti rekordite omanikud Andres Olvik ja Kätlin Sepp jt), võisteldes lustlikes mängudes koos lastega ja õpetades väiksemaid ujuma. Professionaalsete ujujate osalus üritusel oli lastele innustuseks ning koostegemine süstis ujumispisiku ka lastesse, kellest nii mõnigi leidis selles endale hobi, millele pühenduda.

 

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.