Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Spordipäev professionaalsete korvpalluritega

09.06.2007

Oktoober 2006 kuni aprill 2007 viidi SEB Balti Korvpalliliiga raames läbi projekt “Kolmikefekt”. See on kogu hooaja kestev kampaania, mis ühendab mängijaid, meeskondi ja SEB Panka. Hooaja jooksul oli iga Eesti meeskonna mängija poolt tehtud kolmepunktivise väärt 2 eurot – vastavalt kampaania reeglitele annetas liiga iga visatud kolmese eest SEB Eesti Ühispanga Heategevusfondi 1 euro, SEB Eesti Ühispank lisas samuti 1 euro. Hooaja lõpuks teeniti korvpallurite poolt nii ligi 890 eurot (14 000 krooni) ja see kanti üle SEB Eesti Ühispanka heategevusfondile. Kokku visati hooaja käigus Eestis, Lätis ja Leedus toimunud mängudes eestlaste poolt ligi 450 kolmepunktiviset.
Heategevusfond soetas annetatud raha eest Pereabikeskusele Pärnus ja Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigale rulluiske, korvpalle, jalgpalle, võrkpalle, sulgpallikomplekte, rulasid, tõukerattaid ja muud spordivarustust. Sportimisvahendid anti üle 7. juunil Tallinna Reaalkooli võimlas, kus TÜ/Rocki viskekahur Gert Kullamäe ning Tallinna BC Kalev/Cramo liidrid Tanel Sokk ja Kristjan Kangur mängisid varjupaigas peatuvate lastega koos korvpalli ja muid mänge. Korvpalliliiga poolt sai iga laps kingituseks lemmikmeeskonna T-särgi ja isikliku korvpalli, millele oli võimalus autogrammi küsida.
Ühisürituse kogemus ja mängud, mida lapsed seal mängisid, pakkusid eduelamust igale lapsele. Neile, kes on tihti pidanud olema allasurutud ja viimaste hulgas, on see väga tähtis.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.