Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Spordipäev Ida-Virumaal

23.08.2007

22. augustil korraldas heategevusfond Sillamäel Kalevi spordikeskuses meeleoluka spordipäeva. Võistlustest võtsid osa Narva Laste Varjupaiga ja Sillamäe Laste Hoolekandeasutuse Lootus kasvandikud. Kohtuniku ja treeneri rollis oli kloun Tuut. Mängulistes teatevõistlustes lõid võistkondade kaptenitena kaasa Narva Transi jalgpallurid. Kõik oli päris: aplaus, toetushüüded, isegi pisarad ja vahetused meeskondades. Pärast võistlusi said kõik sealsamas maiustada puuviljade, kommide ja limonaadiga.


Üritusel kingiti varjupaikadele ka spordivarustust: palle, reketeid, trenažööre, batuute, jalgrattaid – kõike seda, mida lapsed täisväärtuslikuks arenguks väga vajavad. Lootuse juhataja Tatjana Bajeva sõnul räägiti kingituste nimekiri eelnevalt läbi: “Enne kui spordivarustus osteti, pidasid fondi ja varjupaiga esindajad nõu. Meie rääkisime oma vajadustest ja osteti just nimelt seda, mis on meile vajalik,” ütles ta.


Ürituse lõppedes kingiti igale lapsele isiklik jalgpall, millele lastel oli võimalus küsida autogrammi professionaalsetelt jalgpalluritelt.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.