Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

SEB Sügisjooks on kindlalt laste südames ja jalgades

11.09.2016

Septembris toimuvast SEB Sügisjooksust on paljudes Eesti turva- ja asenduskodudes saanud iga-aastane vahva sportlik tava. Ka tänavu osalesid lapsed koos kasvatajatega sügisjooksul. Osa peresid pani end proovile ajavõtuta, teised ajavõtuga 10 km käimise-jooksmise distantsil. Väiksemad osalesid usinalt lastejooksudel.

Sügisjooks on üritus, mis lastes alati elevust tekitab. Seekord oli kõik teisiti, alates rajast ja stardikohast ning lõpetades kenade linna- ja merevaadetega. Uued kohad tekitasid palju äratundmishetki linna tänavatel ja aitasid rasketel hetkedel jõudu leida. Kõigile oli elamuseks, et rada läks läbi Kultuurikatla, mille ühest otsast mindi sisse ja teisest tuldi välja.

Kasvatajad tundsid oma laste üle tõelist uhkust. Ja finišis olid lapsed iseenda üle uhked. See enese ületamisest saadud positiivne emotsioon jääb kauaks meelde. Kui rada läbitud, oli paljude esimene küsimus, kas järgmisel aastal tullakse jälle. Sündis palju plaane, kuidas paremini treenida, et järgmistel kordadel veel tublim olla.

Loe pikemalt 
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.