Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

SEB Heategevusfond toetab 26 000 euroga vanemliku hooleta noorte õppimist

Neljas

SEB Heatagevusfond annab täna üle 38-le vanemliku hoolitsuseta noorele õppestipendiumid, mis aitavad neil tasuda õppemaksu, soetada õppevahendeid või igakuiselt toime tulla. Keskmiseks toetuse suuruseks on 600 eurot.

"Meie toetuse abil saab näiteks üks õmblejaks õppiv neiu osta endale unistuste õmblumasina ning nii mõnigi toetuse saaja ei pea enam öötööga endale koolikõrvalt hädavajalikku elamisraha teenima, " tõi toetuste otstarbe kohta näiteid SEB Heategevusfondi projektijuht Kati Käpp.

Esmakordselt jaotatud toetused on mõeldud eestkosteperedes, hooldusperedes, turvakodudes või asenduskodudes elavatele noortele. Stipendium annab neile võrreldes tavaperedes kasvanud noortega edasiõppimiseks võrdsemad võimalused.

Täna toimub toetust taotlenud noortele ka karjääripäev „Õnnelik karjäär – kas müüt või tegelikkus?“, mida juhib tunnustatud koolitaja Tiina Saar.

Õppestipendiumi lisainfo http://www.heategevusfond.ee/stipendium

SEB Heategevusfond kogub annetusi ja teostab aasta ringi mitmesuguseid projekte turvakodudes viibivate laste toetuseks, koordineerib kasuperede nõustamist ja alates käesoleva aasta sügisest annab välja stipendiume.

Allikas: Neljas

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv