Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

SEB Eesti Ühispanga marketingi divisjoni töötajate etendus Pereabikeskuse lastele

25.11.2007

Novembris käis SEB Eesti Ühispanga marketingi divisjon väljasõidul Pärnus. Väljasõidu raames võeti nõuks lavastada pisike etendus ning see Pereabikeskuse lastele ette kanda. Koos mõeldi välja idee ning pandi kokku õpetliku mõtteteraga lugu. Näidend oli lastepärane ja naljakas. See rääkis rebasepoisist, kes püüdis teiste metsaelanike abiga selgusele jõuda, kes ta on. Teel olles aitasid teda kiire Tiiger, väle ja arglik Jänes, kaval Krokodill, kes rebast õhtusöögiks ära süüa plaanis, ja rebasepoisi krokodilli käest päästnud metsavanem Karu.


Etteaste sai alguse juba varjupaiga hoovis, kus lapsed pimedas värvilisi loomi nähes aknal elevalt hüppama ja kilkama hakkasid. Muidugi lõppes lugu õnnelikult ja pärast tantsisid ning laulsid loomad sõbralikult käsikäes lastega.

Tantsu järel istuti maha ja söödi komme, mida ühe korra kohta isegi üleliia sai. Laste rõõm peegeldus nende naerul ja elevil nägudest. Kasvataja sõnul tuli lastel sel õhtul magus uni, toredad metsaloomad tuletasid end uneski meelde. Ülejäänud kommid aga peideti õhtul padja alla ning kui palju neist hommikuks seal ära sulanud oli, seda teavad vaid lapsed ise...

Sellest lühikesest õhtust jäi marketingi-näitlejatele hinge soe tunne. Tore oli muuta selle väikese teoga laste õhtu värvikaks ja meeldejäävaks.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.