Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Sadakond last lustis koolivaheajal Jurmala veekeskuses

06.01.2013

SEB Heategevusfondi toetusel ja eestvedamisel võtsid turva- ja asenduskodudes viibivad lapsed talvisel koolivaheajal ette pika reisi Lätti Jurmala veeparki. Sellest ühisreisist said osa sadakond last Sillamäelt, Viljandimaalt, Tartust, Harjumaalt ja Tallinnast.


Kõikidele lastele meeldis väga Jurmala tohutu veekeskus, eriti suured ja lahedad veeliumäed. Kollastel liumägedel julgesid kõik ära käia, aga punastele-oranžidele minemiseks vajati suuremate sõprade tuge. Hiiglaslik bassein, mõnusad mullivannid ja vahvad veejoad – lapsed olid veendunud, et just selline näeb välja „rikaste ja ilusate“ talvepuhkus soojal maal. Pärast sellist tõdemust jätkati veemõnude nautimist veelgi suurema innuga.

Kasvataja Ülle võttis päeva kokku: „Oleme koos tulnud läbi veest ja torudest ning meil on palju toredaid ühiseid mälestusi. Kindlasti on meil tänu sellele usaldusele kergem ka oma igapäevamuresid jagada ja lahendada.“
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.