Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

VIDEO: Heategevuse nimel: Naiskorvpallurid võistlesid turvakodu lastega madratsirallis

Delfi

Viiendat aastat järjest kutsus Tallink Spa & Conference Hotel sünnipäeva puhul külla hoolekandeasutuste lapsi. MTÜ SEB Heategevusfondi ja Tallink Spa & Conference Hoteli koostöös korraldatavast veepeost võtsid osa üheksa laste turvakodude lapsed üle Eesti, kokku 170 külalist.

Lapsi ootas hotellis lõunasöök, spaa-külastus ning meelelahutusprogramm. Veetrallist võtsid vabatahtlikena osa ka naiskorvpallurid Eclex, Audentes SG/Noortekoondis ja Tallinna Ülikool võistkondadest sh Eesti naiste rahvuskoondise liikmed.

Kerttu Jallai rahvuskoondise liige: "See oli väga südamlik ja lustakas ettevõtmine, millest kõik said palju positiivsust. Lastele tore vaheldus ja meile mõnus lõõgastus enne tähtsaid play-off mänge."

Tallink Hotels juhatuse esimees Taavi Tiivel: „Loodame, et lapsed said veetrallist taaskord kevadeks nii olulist energiat. On tore, et koostöös nii mitmete hakkajate inimeste ja organisatsioonidega saame juba aastaid olla osaline nõnda heatujulises ettevõtmises“.

Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi lisas: „Madratsiralli ja veejalgpall olid uued spordialad nii professionaalsetele korvpalluritele kui ka lastele ning võistlus oli kõigi jaoks vahva võimalus end proovile panna. Sporditegemisest saadav positiivne energia aitab lastel lahti kerida murelõngakerasid.“

SEB Heategevusfond Laste turvakodud ja varjupaigad osutavad ajutist abi ja kaitset vägivalla või konfliktide tõttu ohtu sattunud ja peavarju ning hoolitsuseta jäänud lastele. SEB Heategevusfond on sõlminud koostöölepingu üheksa laste turvakoduga üle Eesti: Narva Laste Varjupaiga, Sillamäe Laste Hoolekandeasutusega Lootus, Koplis asuva Tallinna Lastekodu Laste Turvakodu, Tallinna Lastekodu Väikelaste Turvakodu, Tallinna Laste Turvakeskuse, Tartu Laste Turvakodu, Viljandi Lasteabi Keskuse ning varjupaiga teenus osutavate Kiikla Lastekodu ja Haiba Lastekoduga.

Tallink Spa & Conference Hotel ja SEB Heategevusfond korraldavad kevadist veetralli lastele juba alates 2008. aastast.

Allikas: Delfi

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.