Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Ükski põhjus pole nii mõjus, et jätta heategu tegemata

Koit

Elu, aga võib-olla on isegi täpsem öelda, et selle ilma seaduste järgi kulgev elu, näib tõepoolest kinnitavat tõdemust, et ükski heategu ei jää karistamata.

/---/

Kord tervendas ta korraga kümme pidalitõbist. Ainult üks neist tuli tagasi teda tänama. Selline oli tasu armastuse eest. MTÜ SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi kujutab eespool olevas loos sellest, kuidas mõned inimesed netikommentaarides fondi tegevuse eesmärgi kahtluse alla seavad. Kas on mõtet? Mida see annab? Samale loogikale toetudes võib küsida sedagi, mis mõtet on üldse elada, kui tead,, et nagunii tuleb kunagi surra, või siis et mis. mõtet on ennast ravida, kui arstid on haiguse krooniliseks tunnistanud. Sarnase loogika järgi võib välja jõuda äärmiselt totrate mõttekäänakuteni.

/---/

Allikas: Koit, Margit Õkva

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.