Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Turvakodude lapsed kohtusid Pipi Pikksuka ja Härra Nilssoniga

Õhtuleht

Laupäeval sõitsid Eesti turvakodude lapsed Tallinnasse, et vaadata Estonias „Pipi Pikksukka" ning uudistada teatri lavatagustesse ruumidesse ning kohtuda teatritegijatega.

„Pipi Pikksuka" etendust nautisid 150 last Tartu, Tallinna, Pärnu, Harjumaa ja Ida-Virumaa turvakodudest, teatas MTÜ SEB Heategevusfond.

Hommikul teatrimajja jõudnud said lapsed kiigata lavale ja orkestriruumi, kus tehti viimaseid ettevalmistusi etenduseks. Vaadati, kuidas grimmitoas härra Nilssonile kõrvu kleebiti ja Pipile tedretähne joonistati.

Ringkäigul olid lastele saatjaks teiste seas ka Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe, kes elavalt jagas seikasid teatrimaja argipäeva tegemistest.

Pärast etendust ootas lapsi Sinises saalis kõhutäide, et teel koju nälg näpistama ei hakkaks. Laste seltsi tuli ka Pipi Pikksukk koos Härra Nilssoniga, jagades meeleldi autogramme noorte austajate kavalehtedele.

5-aastane Maria sosistas ärevusega hinges vaevukuuldavalt Pipile küsimuse, et kas ikka peab ütlema „suureks eal ei kasu", sest tema tahtvat küll suureks ja targaks saada.

Allikas: Õhtuleht

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.