Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Turvakodude lapsed käisid Jurmala veekeskuses

Postimees.ee

Eesti turva- ja asenduskodudes elavad 130 last käisid talvisel koolivaheajal Lätis Jurmala spaas. "Turvakodudes peatuvatel lastel täitus üks suur unistus – veeta veepargis üks muretu päev ja lustida nii palju, kui lapse hing ihaldab," ütles SEB heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

Ta lisas, et kindlasti tunnevad turvakodudes peatuvad lapsed end nüüd Kalevi ujulas või Go Spas koolivaheajal puhanud klassikaaslaste ning sõprade kõrval võrdsemana, sest ka nemad on nüüd reisinud ja veekeskuses käinud.

Viljandimaalt pärit 11-aastasele meeldis roheline toru, kus oli palju kurve ja kus oli tugev veesurve. "Sinna torusse peavad kindlasti minema ka kasvatajad, et ikka elust õiget maiku saada!"
Jurmalas käisid lustimas 130 Narvast, Sillamäelt, Kiillast, Viljandimaalt, Tartust, Harjumaalt ja Tallinnast pärit last.

Allikas: Postimees.ee

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.